ورود کاربر

17- دستور شامپو تقویتی با عناب و نارگیل

دستور شامپو تقویتی با عناب و نارگیل

وبگاه پرستارمی توان عناب (جوجوبا) و نارگیل را با هم مخلوط کرده و یک شامپوی طبیعی درست کرد. یک قاشق شامپوی مورد نظر خود را تهیه کرده و با نصف قاشق روغن عناب و نصف قاشق روغن نارگیل و نصف قاشق گلیسرین و یک چهارم پیمانه آب مقطر ترکیب کنید.

وبگاه پرستارابتدا روغن عناب و گلیسرین و سپس روغن نارگیل و آب را با هم مخلوط کنید. گلیسرین رطوبت را به خود جذب می کند و روغن نارگیل مرطوب کننده و لیز کننده است، آب مقطر برای رقیق کرده و روغن عناب برای قفل کردن رطوبت بر روی مو است.

وبگاه پرستارترکیبات را بخوبی در یک بطری شیشه ای هم بزنید. سر خود را با آن شامپو کنید. می توانید از این ترکیب برای تمیز کردن آرایش خود استفاده کنید. باقیمانده را می توانید چند هفته نگهداری کرده و استفاده کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com