ورود کاربر

16- دستور تهیه شامپوی شیر نارگیل

دستور تهیه شامپوی شیر نارگیل

وبگاه پرستاریکی دیگر از شامپوهای طبیعی معروف، شامپوی شیر نارگیل است. این ترکیب مغذی مو بوده و از ریزش مو جلوگیری می کند. مواد لازم شامل یک چهارم فنجان صابون مایع زیتون، یک قاشق آب مقطر و 3 قاشق شیر نارگیل به علاوه یک قاشق روغن آفتابگردان است.

وبگاه پرستارصابون زیتون از روغن زیتون یا سایر روغن های اساسی طبیعی و آب درست می شود. گرچه ترکیبات طبیعی از مواد شیمیایی ایمن تر هستند، اما این حقیقت هنوز وجود دارد، مواد اولیه طبیعی نیز بایستی خالص و ارگانیک باشند. بنابراین از شیر نارگیل ارگانیک برای رقیق کردن و شامپو استفاده کنید. علاوه بر این، روغن آفتابگردان دارای خاصیت مرطوب کنندگی است و موجب حل شدن بهتر شامپو می شود.

وبگاه پرستارابتدا شیر نارگیل ارگانیک را با آب مقطر ترکیب کرده و صابون مایع زیتون را به آن اضافه کرده و در یک بطری شیشه ای مخلوط کنید. بطری را قبل از استفاده هم بزنید. می توانید باقیمانده مخلوط را برای چند هفته نگه داشته و مصرف کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com