ورود کاربر

14- دستور تهیه شامپوی جوش شیرین

دستور تهیه شامپوی جوش شیرین

وبگاه پرستاریکی از شامپوهای خانگی معروف شامپو جوش شیرین است که اغلب برای شوره و پوسته سر ناشی از شامپوهای شیمیایی استفاده می شود. برای اینکه بهترین نتیجه را از این شامپو بگیریم، بایستی سر را با سرکه بشوییم تا موها سبک و پفی شوند. از سوی دیگر، اگر قبلا از جوش شیرین استفاده نکرده اید، می توانید موی خود را با جوش شیرین خالی بشویید. این ماده ممکن است موجب خشک شدن مو شود.

وبگاه پرستاربرای تهیه شامپو جوش شیرین، این ماده را با نسبت نصف فنجان جوش شیرین و سه فنجان آب مخلوط کنید و در یک ظرف شیشه ای یا پلاستیکی نگهداری کنید. برای هر بار شامپو می توان یک فنجان آب گرم و یک قاشق جوش شیرین را با هم ترکیب کرد.

وبگاه پرستارظرف حاوی این شامپو را خوب تکان داده و سر خود را با آن شامپو کنید. ماساژ مو و پوست سر اهمیت دارد. سپس با نصف فنجان سرکه بخصوص سرکه شربت سیب موی خود را بشویید. برای کاهش بوی سرکه، می توانید سرکه را با آب رقیق کنید.

وبگاه پرستارمی توان برای تقویت این شامپو، مقداری آووکادو به آن اضافه کرد. همچنین بجای آووکادو می توان از ودکا استفاده کرد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com