ورود کاربر

7- دستور شامپوی تخم مرغ خام

دستور شامپوی تخم مرغ خام

وبگاه پرستارتخم مرغ حاوی پروتئین هایی است که موهای شما را تغذیه کرده و علاوه بر تقویت موها، موجب نرمی و براق شدن موها می شود. استفاده از تخم مرغ خام اندکی سخت است و بو می دهد، بنابراین در سفر از این شامپو استفاده نکنید.

دستور استفاده:

  • یک تخم مرغ خام برداشته و سفید و زرده آن را هم بزنید
  • حالا موهای خود را خیس کرده و تخم مرغ هم زده را به موهای خود بمالید
  • حدود 3 تا 5 دقیقه صبر کنید تا مواد مغذی تخم مرغ توسط موها جذب شود
  • حال موهای خود را با آب تمیز بشویید و سپس موی خود را با شامپوی سرکه سیب شامپو کنید. این مرحله موجب از بین رفتن بوی تخم مرغ می شود
  • اگر موهای بلوند دارید می توانید موهای خود را با چای بابونه بشویید
  • اگر موهای چرب دارید، دو عدد تخم مرغ را با سه قطره آب لیمو و دو قاشق کنیاک یا وتکا مخلوط کنید. سپس مخلوط را بصورت شامپوی معمولی و با آب ولرم استفاده کنید و نهایتا با آب سرد موهای خود را بشویید

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com