ورود کاربر

5- رزماری و شامپو قالبی

رزماری و شامپو قالبی

وبگاه پرستارترکیب رزماری و روغن اساسی اسطوخودوس یکی دیگر از شامپوهای طبیعی است که می توان در خانه تهیه کرده و برای داشتن موهای زیبا استفاده کرد.

مواد لازم:

  • یک قالب شامپو تولید شده از رزماریف روغن اساسی اسطوخودوس و روغن درخت چای
  • یک قاشق رزماری خشک شده (یا یک ظرف سه اینچی از رزماری تازه)
  • سه فنجان آب
  • نصف قاشق آدامس طبیعی (xanthan gum) – استفاده از آدامس اختیاری است. بخاطر داشته باشید که آدامس طبیعی زانتوم محلول در آب است و بخوبی در آب حل می شود.

دستور تهیه:

  • ابتدا قالب شامپو را رنده کرده و به طور کامل با آب و رزماری مخلوط کنید
  • سپس مخلوط را بپزید تا بطور کامل حل شود
  • مخلوط را هنگام پختن مرتب هم بزنید و سپس از روی حرارت بردارید
  • اجازه دهید در دمای اتاق سرد شود و رزماری را خارج کرده و سپس آدامس را به آن اضافه کنید
  • حال ترکیب بدست آمده را در یک ظرف خالی شامپو ریخته و مثل شامپوی معمولی استفاده کنید

وبگاه پرستارتذکر: در طی هفته اول استفاده از این شامپو موهای شما در وضعیت سم زدایی و انتقالی خواهد بود. بنابراین ممکن است در هفته اول موها چرب بنظر برسد. هرچند با سازگار شدن موها با این شامپوی خانگی، موها سالم، براق و تمیز خواهند شد.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com