ورود کاربر

3- دستور شامپوی آبجو

دستور شامپوی آبجو

وبگاه پرستارهمانند سرکه شربت سیب، آبجو یکی دیگر از شامپوهای خانگی عالی است که می تواند به موها حجم و درخشندگی ببخشد. مالت و آبجو حاوی پروتئین هایی است که به شما در بازسازی موهای آسیب دیده کمک می کند. شامپو کردن با آبجو به کسانی که دارای موهای مجعد و فر هستند نیز توصیه می شود.

طریقه مصرف:

  • تنها کافی است که بعد از تمیز کردن موهای خود با شامپوی مورد علاقه خود، یکبار با آبجو شامپو کنید. بخاطر داشته باشید که می توانید از آبجویی استفاده کنید که یک روز قبل یا چند روز پیش باز شده است.
  • آبجو را مستقیما روی موهای خود ریخته و چند دقیقه موهای خود را ماساژ دهید
  • نهایتاً موهای خود را مجدد با آب گرم بشویید. از شستن موها با آب داغ اجتناب کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com