ورود کاربر

اولین شغل من

SHARON WALKER - MA SHARON BATOR - JACQUELINE J. HILL

انگیزه فصل:

«افراد خیلی کمی به تنهایی توانسته اند کار را خودشان جور کنند. بیشتر ما به کسی برای راهنمایی در این مسیر، نشان دادن رموز کار، گوشزد هنجارها، تشویق، حمایت، و تسهیل آن برای ما؛ نیاز داریم».

N. Josefowitz, 1980, p. 93.

اهداف فصل:

در پایان فصل انتظار می رود فراگیر قادر باشد:

- از یک فرآیند سازماندهی شده برای تدوین رزومه خود استفاده کرده، در مصاحبه موفق شده و اولین شغل خود در پرستاری را پیدا کند.
- روی تفکر نقادانه، مهارت های «نرم» (مراقبت) و مهارت های تکنولوژیک خود بعنوان پایه ای برای رزومه، مصاحبه و پردازش مرتبط با آن؛ سرمایه گذاری کند.
- از فرصت های شبکه زنی برای تسهیل بدست آوردن اولین شغل خود در پرستاری استفاده کند.
- از طفره و تعویق پرهیز کند که بزرگترین مانع در مسیر موفقیت شغلی است.
- نشانه های محیط فعالیت پرستاری حرفه ای، توانمندیهای کلی مراقبین بهداشتی حرفه ای، و 21 توانمندی بنیاد پیو برای قرن بیست و یکم را بعنوان رهنمودی در مسیر فعالیت شغلی خود، درک کند.

هدف از این فصل نشان دادن رویکردی برای گرفتن اولین شغل پرستاری خود توسط ایجاد رزومه (خلاصه تجربیات) و مصاحبه دادن موفق؛ می باشد. یکی از مسائل گفته نشده در مورد گرفتن اولین شغل این است که این چیزی است که شما بایستی قادر باشید بطور طبیعی انجام دهید، هرچند همیشه این چنین نیست. در بعضی از موقعیت ها، توسعه حرفه ای مستلزم راهنمایی شخصی مجرب در این حیطه می باشد، از قبیل متخصص طرح ریزی شغلی. در این فصل، رهنمودهای اساسی برای کمک به شما در یافتن بهترین شغل ممکن آورده می شود. بلافاصله بعد از گرفتن پست استخدامی خود بعنوان پرستار لیسانس (RN)، به تنهایی مسئولیت درک چگونگی بکارگیری نقطه نشان های محیط کار پرستار حرفه ای و توانمندیهای کلی متخصصان مراقبت بهداشتی، بطور جامع محلی که برای کار انتخاب کرده اید را برای شما روشن می کند؛ بعهده خواهید داشت. با استفاده از تمرین ها و پیشنهادات ارائه شده در این فصل، قادر خواهید بود رزومه ای با صحت کامل بنویسید. بعلاوه، برای مصاحبه نیز آمادگی لازم را از طریق بیان مهارت های پرستاری خود، تجارب قبلی، پتانسیل های خود بعنوان یک تازه فارغ التحصیل، پیدا خواهید کرد. استخدام یک پرستار لیسانس تازه فارغ التحصیل برای کارفرمایان خوشایند است زیرا آنها تمایل بیشتری به استخدام کسانی دارند که به راحتی در اعضای پرسنل خود الحاق کنند و شما را با ارزش ها و مأموریت های موسسه آشنا و تعلیم خواهند داد. برای انتخاب موفقیت آمیز اولین شغل خود، لازم است که بین فروختن خود و موشکافی خصوصیات محیط حرفه ای که معتقدید کار کردن در آن را دوست دارید؛ تعادل ایجاد کنید. (کد دریافت مطلب: doc: 110100-45 ، فایل pdf : 110100-46).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com