ورود کاربر

خود - مدیریتی برای شغلی بهتر

THERESA L. CARROLL

انگیزه فصل:

«تقدیر و سرنوشت مسئله شانس نیست، مسئله انتخاب است؛ تقدیر چیزی نیست که منتظرش ماند، چیزی است که باید کسب نمود»

William Jennings Bryan

اهداف فصل:

در پایان فصل انتظار می رود فراگیر قادر باشد:

- بطور انتقادی در مورد اینکه بعنوان یک فرد و به عنوان یک پرستار، چه کسی است فکر کند.
- آنچه که می خواهد و جائی که می خواهد برسد را تعیین کند.
- مسئولیت فرآیند لحاظ کردن چالش تعادل اهداف شخصی و اهداف حرفه ای خودش را بعهده بگیرد.
- از یک دانشجو به یک پرستار حرفه ای موفق نتقال یابد.

مدیریت خود کلاً مربوط می شود به دانستن اینکه: چه کسی هستم، چه می خواهم، کجا می خواهم برسم، و سپس بدست گرفتن مسئولیت فرآیند جمع آوری منابع و تثبیت وضعیت خود برای رسیدن به چیزی که می خواهیم. خود - مدیریتی یک سائق متمرکز است که ما را قادر می سازد به اهدافمان دست یابیم (گلمان، بویاتیس، و مک کی ، 2002). خود - مدیریتی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ما را قادر می سازد تجاربمان را بیشینه کرده و به اهدافی دست یابیم که نهایتاً منجر به خوشبختی و احساس رضایت و شکوفایی می شود. یادگرفتن مهارت های خود - مدیریتی به فرد در سازگاری با چالش های فردی و حرفه ای که در مسیر طبیعی زندگی رخ می دهند، کمک می کنند. زمان برنامه ریزی برای شغل پرستاری، خود - مدیریتی برای دستیابی به خوشبختی ضروری است زیرا چالش های زیادی ماهیتاً در این رشته وجود دارد که مستلزم تعادل مسئولیت های فردی از قبیل زندگی خانوادگی و تقاضاهای حرفه ای از قبیل پیدا کردن وقت برای ادامه تحصیلات؛ می باشد. در این فصل در مورد مهارت های ضروری برای موفقیت در خود - مدیریتی صحبت می شود. بخصوص این فصل شما را به چالش های زیر دعوت می کند:

1. انعکاس نقادانه بر اینکه شما بعنوان یک شخص چه کسی هستید و بعنوان یک پرستار حرفه ای چه کسی هستید
2. تعیین کنید که چه می خواهید و از نظر حرفه ای می خواهید به کجا برسید.
3. مسئولیت فرآیند لحاظ کردن چالش تعادل اهداف شخصی و اهداف حرفه ای خود را بعهده بگیرید.
4. از دانشجو به یک پرستار حرفه ای موفق تبدیل شود. (کد دریافت مطلب: doc: 110100-43 ، فایل pdf : 110100-44).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com