ورود کاربر

اندازه های خلاصه سازی متعددی برای متغیرهای درجه ای در دسترس است که شامل شاخص های تمایل مرکزی و شاخص های پراکندگی می باشند از جمله میانگین و میانه و انحراف استاندارد و کمینه و بیشینه که قبلا بحث شد.

مجدداً پنجره Frequencies… را باز کنید، دکمه Reset را بزنید تا تنظیمات قبلی پاک شود. حالا دو متغیر درجه ای (رتبه ای) را انتخاب کرده و به ستون متغیرها انتقال دهید. دکمه Statistics را بزنید گزینه های میانگین، میانه، انحراف استاندارد، کمینه و بیشینه را انتخاب کنید و دکمه Continue و سپس دکمه Ok را بزنید. جدول آماره های فراوانی در پنجره خروجی برنامه ظاهر می شود (شکل زیر)

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه دکتری

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com