ورود کاربر

می توان اطلاعات جدول توزیع فراوانی را به صورت نمودار میله ای یا قطاعی نشان داد. برای اینکار مجدداً وارد منوی Analyze>Descriptive Statistics > Frequencies… شده و متغیرهای مورد نظر را به ستون متغیرها انتقال می دهیم. برای ترسیم چارت، متغیرها بایستی انتخاب شده باشند. می توان از آیکون Dialog Recall (تصویر زیر) در نوار ابزار برنامه استفاده کرده و آخرین پنجره باز شده را باز کرد.

آمار پروپوزال

سپس روی چارت کلیک کرده و Bar chart را انتخاب کرده و دکمه Continue را بزنید. در نهایت دکمه Ok را زده و نمودار مورد نظر در پنجره نمایش خروجی دیده خواهد شد (شکل زیر)

آمار پایان نامه

در این حالت علاوه بر جداول توزیع فراوانی، نمودار نیز تولید شده که خلاصه کردن و تفسیر داده ها را تسهیل می کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com