ورود کاربر

در داده های ترتیبی، معمول ترین خلاصه سازی شامل تعداد یا درصد نمونه ها یا مشاهدات در هر طبقه است. مد طبقه ای است که دارای بیشترین تکرار است. در داده های رتبه ای، میانه مفید ترین شاخص خلاصه سازی است.

رویه توزیع فراوانی جداول توزیع فراوانی تولید می کند که هم تعداد و هم درصد مشاهدات هر طبقه یا متغیر را مشخص می کند. برای اینکار منوهای زیر را دنبال کنید:

Analyze>Descriptive Statistics > Frequencies…

توجه داشته باشید که این خصیصه مستلزم گزینه های پایه آماری است. برای دانلود فایل اطلاعات نمونه بخش آموزش SPSS 23 به لینک زیر مراجعه شود: spss.statistics.tut/spss/tutorials/introtut2.htm

حال متغیرهای مورد نظر را انتخاب کرده و به ستون متغیرها انتقال دهید (شکل زیر)

تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه

با کلیک دکمه Ok، رویه اجرا شده و جدول توزیع فراوانی متغیرهای منتخب در پنجره خروجی SPSS مشاهده می شود (شکل زیر)

تجزیه و تحلیل آماری پروپوزال

نتایج تجزیه و تحلیل آماری برنامه در پنجره Viewer ظاهر می شود (شکل بالا). همانطور که در شکل دیده می شود جدول توزیع فراوانی شامل تعداد مشاهدات معتبر، فروانی، درصد فراوانی، درصد معتبر و درصد تجمعی است.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com