ورود کاربر

شما می توانید نتایج موجود در نمایشگر خروجی برنامه SPSS را به نرم افزارهای گروه میکروسافت شامل ورد، اکسل، پاورپوینت و ... صادر کنید. صدور به پاورپوینت فقط در نسخه ویندوز موجود است.

در پنجره نمایشگر خروجی، در ستون Outline، اقلام مورد نظر خود را با نگهداشتن دکمه Ctrl یا Shift صفحه کلید، به حالت انتخاب شده در آورید. اقلام منتخب به رنگ آبی در می آیند.

حال از نوار منوی پنجره، گزینه Edit و سپس Export را انتخاب کنید تا پنجره صدور خروجی باز شود. شما می توانید بجای صدور کامل نتایج، تست ها، جداول یا مقادیر و متغیرهای خاص را صادر کنید. این کار را با انتخاب یکی از گزینه های همه، نتایج مشهود، یا نتایج منتخب در بخش Object to Export انجام دهید.

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

در بخش Type نوع فایل را انتخاب کنید. مثلا برای صدور به برنامه میکروسافت ورد نوع DOC انتخاب می شود. پس در لیست کشویی گزینه Word/RTF file (*.doc) را انتخاب کرده و Ok کنید.

زمانی که فایل ایجاد شده در برنامه مقصد (مثلا میکروسافت ورد) باز می شود، می بینید که یک نسخه از نتیجه مشهود و قابل ویرایش است.

جداول محوری به جداول ورد تبدیل شده و قابل ویرایش هستند

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

نمودارها به صورت شی تصویر در ورد ظاهر می شوند.

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

زمانی که خروجی به نرم افزار میکروسافت پاورپوینت صادر می شود، هر یک از اشیاء به صورت یک اسلاید صادر می شوند.

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

نتایج صادر شده به برنامه میکروسافت اکسل به صورت جداول صفحه گسترده اکسل و به فرمت خاص صادر می شوند

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com