ورود کاربر

می توانید نتایج نمایش یافته در نمایشگر خروجی برنامه SPSS را در نرم افزارهای مجموعه آفیس کپی کنید مثل کپی جداول به صورت جدول میکروسافت ورد، کپی نتایج به صورت متن ساده، صدور خروجی به مجموعه میکروسافت آفیس یا صدور خروجی به صورت فایل آکروبات یا صفحه وب. در این درس کپی کردن بحث شده و در درس بعدی صادر (Export) کردن خروجی بحث می شود.

کپی نتایج به صورت جدول میکروسافت ورد

زمانی که جدول کپی شده و در برنامه میکروسافت ورد درج (Paste) می شود، تمامی خصیصه های جداول میکروسافت ورد را خواهد داشت و جدول قابل ویرایش خواهد بود. رویه انجام کار به صورت زیر است:

- جدول مورد نظر را در پنجره ویرایشگر خروجی SPSS به حال فعال در آورید.

- از نوار منوی برنامه گزینه Edit و زیر منوی Copy را انتخاب کنید.

- به برنامه مقصد (میکروسافت ورد) رفته و از منوی Edit آن گزینه Paste Special را بزنید.

- حال Ok را کلیک کرده تا نتایج در سند جاری درج شوند.

کپی نتایج به صورت متن ساده

می توان نتایج نمایش یافته در پنجره ویرایشگر SPSS را به صورت متن ساده و بدون قالب بندی کپی کرد. برای اینکار به صورت زیر عمل می شود:

- جدول مورد نظر را در پنجره نمایشگر خروجی به حالت فعال درآورید (با دو کلیک)

- از نوار منوی برنامه، گزینه Edit و سپس Copy را بزنید. - حال به برنامه مقصد رفته و از منوی Edit گزینه Paste Special را انتخاب کنید.

- در دیالوگ ظاهر شده گزینه Unformatted Text را انتخاب کنید

- دکمه Ok را بزنید تا متن بدون قالب بندی در سند جدید درج شود (شکل زیر)

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

همانطور که در شکل دیده می شود، ستون های جدول با Tab از هم جدا شده اند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com