ورود کاربر

ستاد و برنامه ریزی

Barbara Shelden Czerwinski

انگيزه فصل:

«هيچ سيستمي بدون حركت به جلو دوام نمي آورد.»

Florence Nightingale (Ulrich, 1992)

اهداف فصل:

در پایان فصل انتظار می رود فراگیر قادر باشد:

- ستاد را بعنوان فرآيندي در ارتباط با برنامه بندي توصيف كند.
- مدل ها مختلف ارائه خدمات مراقبتي و سيستم هاي ستادي و برنامه بندي مورد استفاده خدمات پرستاري را توصيف كند.

هدف مدير پرستاري از كارمنديابي يا ستاد (staffing) و برنامه بندي (scheduling) اطمينان از حضور پرسنل متعهد، پاسخگو، با تجربه، و توانمند كافي براي ارائه خدمات مراقبت پرستاري كيفي به شيوه اي زمان مند و به موقع و همگام با اصول ستاد پرستاري انجمن پرستاري آمريكا (ANA) مي باشد (1999). ساير اهداف ستاد و برنامه بندي شامل ابقاء همخواني با مأموريت ها، ديدگاه ها، ارزش ها، فلسفه و طرح راهبردي سازمان و سرويس پرستاري آن و همچنين همگام شدن با اصول راهنماي حرفه اي قانوني مي باشد. اهداف اصلي ارائه مراقبت پرستاري شامل ايمني و رضايت بيمار مي باشد. در اين فصل ما به بحث فرآيندهاي ستادي و روابط آن با طرح كارمنديابي، مدل هاي ارائه مراقبت، سيستم هاي كارمنديابي و برنامه بندي، و برآيندهاي برنامه بندي مي پردازيم. (کد دریافت مطلب: doc: 110100-33 ، فایل pdf : 110100-34).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com