ورود کاربر

تیم سازی برای بهره وری و کارایی

CAROL SEAVOR

انگیزه فصل:

«افراد وقتی بصورت تیمی کار می کنند، کمتر خطا می کنند. وقتی که فرآیندها مدون و استاندارد شده است، هر عضوی می داند که مسئولیتش چیست و همچنین مسئولیت هر یک از هم تیمی هایش چیست، و در صورت احساس وقوع خطا به کمک هم می روند قبل از اینکه خطا منجر به حادثه ای شود. در یک تیم بین بخشی اثربخش، اعضا به قضاوت همدیگر اعتماد کرده و نسبت به ایمنی همدیگر نگران خواهند بود ».

Institute of Medicine, 2000

اهداف فصل:

در پایان فصل انتظار می رود فراگیر قادر باشد:

- همیاری تیم و کار تیمی با کیفیت مراقبت از بیمار را توصیف کند.
- رابطه بین برقراری ارتباط خوب، پویایی سالم گروهی، و کارتیمی اثربخش را بحث کند.
- توانمندیهای لازم برای تیم سازی موفق و رهبری اثربخش تیم را درک کند.

ارائه مراقبت بهداشتی امری پیچیده است. هرچند پرستاران ممکن است بصورت فردی به ارائه مراقبت بپردازند، معمولاً بخشی از تیم مراقبت بهداشتی هستند که در یک صحنه کار می کنند. حتی مراقبتی که توسط فرد پرستار یا فردی از سایر حرفه های مراقبت بهداشتی به بیمار ارائه می شود نیز تحت تأثیر سایر افراد از طریق تشخیص، برنامه ریزی، ارجاع، و سایر همکاری های بین بخشی گروه مراقبت بهداشتی می باشد. پزشک پذیرش کننده بیمار تشخیص طبی اولیه را می دهد، پرستار پذیرش بیمار طرح مراقبت پرستاری اولیه را می چیند، و سایر شغل های مراقبت بهداشتی از قبیل مددکاران، فیزیوتراپ ها، متخصصین تغذیه، و متخصصان کار درمانی، نیز ممکن است روی طرح مراقبت تأثیری داشته باشند. درمان، تجهیزات، و داروها نیز توسط شمار نامعدودی از حرفه ها (بسیاری از آنها بصورت تیمی) در طول زمان تولید و مطالعه و تست شده اند؛ همگی برای فراهم کردن بهترین روش و شیوه مراقبت از بیمار بوده است. بسیاری از مداخلات پرستاری نیز نتیجه کار تیمی محققان پرستاری بوده است که عملکرد مبتنی بر شواهد پرستاری را گسترش داده اند. پیچیدگی عرصه مراقبت بهداشتی و همچنین حرفه پرستاری، پرستاران را به چالش کشیده است که به افرادی مسلط در مهارت های همیاری و تیم سازی تبدیل شوند. بسیاری از موسسات مراقبت بهداشتی پرستارانی با دامنه متنوعی از تخصص و مدرک و سطح تحصیلات استخدام می کنند. وجود سطوح متعدد پرسنل پرستاری موجب شده است که تمامی پرستاران سطوح مختلف عملکرد خود را بشناسند. درجه های دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی، و کاردانی پرستاری با مجوز عملکرد حرفه ای خود کار کرده و بعضی بعنوان کمک پرستار وارد مراکز درمانی بزرگ می شوند. برای اینکه بیماران مراقبتی موثر، مطلوب و هماهنگ دریافت کنند، کار تیمی روان و منظمی باید وجود داشته باشد. در جدول 1-12 سطوح مختلف فرصت های تحصیلی در پرستاری و نقش هر یک از آنها لیست شده است.

در این فصل به بازنگری اهمیت کار تیمی در پرستاری و ارائه مراقبت بهداشتی می پردازیم. یادگیری مشارکت موثر در کار تیمی یا عضو تیم بودن یا رهبر تیم بودن برای فرد، بیمار، و حتی عزیزان شخص مفید می باشد. درک و فهم پویایی های که در درون تیم رخ می دهد، نقش اعضای تیم، و الگوهای برقراری ارتباط به شما در کار تیمی موثر کمک می کند. یادگیری این پویایی ها به شما کمک می کند که به راحتی در تیم کار کرده، از تضاد اجتناب کرده، و از هر دو یاد بگیرید. خواهید دید که مشارکت و همکاری برای ایمنی بیماران، مراقبت کافی و موثر حیاتی می باشد. کارتیمی با پرستاران، کار تیمی با سایر حرفه ها، و تیم های بین بخشی به شما کمک می کند که بهترین مراقبت ممکن را به بیماران خود ارائه دهید. برای پرستاری خوب، کار تیمی خوب ضروری است، و کار تیمی خوب با کار گروهی خوب شروع می شود. (کد دریافت مطلب: doc: 110100-23 ، فایل pdf : 110100-24).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com