ورود کاربر

پرستاران، رهبران تغییر

DEBRA A. MORGAN - JEWETT G. JOHNSON - DEBORAH R. GARRISON

انگیزه فصل:

«هیچ چیزی غیر از تغییر دائمی و ثابت نیست».

Heraclitus (c. 500 BC)

اهداف فصل:

در پایان فصل از فراگیران انتظار می رود قادر باشند:

- نظریه های تغییر را به موقعیت های بالینی اعمال نمایند.
- راهبردهایی برای فائق آمدن بر موانع تغییر تعیین کنند.
- نقش عامل تغییر را شرح دهد.
- خصیصه های مشترک نظریه های مختلف تغییر را بشناسند.
- از نظریه های مختلف تغییر بعنوان چارچوبی برای شروع تغییر استفاده کنند.

تغییر چیز جدیدی نیست. در حقیقت، اغلب گفته می شود که تغییر تنها ثابت موجود است. تغییر در محیط مراقبت بهداشتی پیچیده بوده و با نرخ غیر قابل پیش بینی رخ می دهد. تغییر بعلت عوامل زیادی رخ می دهد: افزایش هزینه های مراقبت بهداشتی، کمبود پرستار، پیشرفت سریع تکنولوژی و مدیریت اطلاعات، و توقعات جدید مردم برای داشتن نقشی فعال در تصمیمات مراقبت بهداشتی. برآورده کردن نیازهای مراقبت بهداشتی جهان امروز مستلزم آن است که پرستاران بصورت پیش گستر و خلاق به هدایت تغییر بپردازند. توانایی خلق و مدیریت تغییری معنادار یکی از مهارت های ضروری برای پرستاران در قرن 21 ام می باشد.

تغییر باعث تقویت رشد و نوآوری می شود، پیشرفت بدون تغییر رخ نمی دهد. اگر پرستاران می خواهند رهبر تغییرات باشند، حیاتی است که تغییرات رخ داده در حیطه مراقبت بهداشتی را بخوبی درک کنند، از نفوذهای سیاسی برای پیدا کردن دستی در تغییر استفاده کنند، و بر فرآیند تغییر مسلط و خبره شوند. در این فصل برای خوانندگان اصول تغییر مدون، موانع رایجی که زمان ارائه و معرفی تغییر مواجه می شویم، راهبردهای فائق آمدن بر این موانع، و نقش پرستار بعنوان عمل و مأمور تغییر بحث می شوند. (کد دریافت مطلب: doc: 110100-21 ، فایل pdf : 110100-22).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com