ورود کاربر

آموزش جاوا اسکریپت

جاوااسکریپت | جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت (JavaScript) زبان برنامه نویسی HTML و وب است. برنامه نویسی موجب می شود که کامپیوترها کاری را انجام دهند که از آنها می خواهیم. یادگیری جاوا اسکریپت آسان است. ماژول آموزشی پرستار به شما کمک می کند جاوا اسکریپت را از پایه تا پیشرفته یاد بگیرید. این ماژول ترجمه آخرین نسخه جاوا اسکریپت یعنی نسخه ECMAScript است که در ژوئن 2015 منتشر شده است. برای اجرای عملی مثال ها یا مطالعه متن انگلیسی آموزش، می توانید به وب سایت w3school.com مراجعه کنید.

تذکر مهم: پیش فرض ما در این آموزش این است که شما با پایه های html و CSS آشنایی دارید، حداقل در سطح مقدماتی.

مثال های فصل

هر فصل این ماژول دارای حداقل یک مثال است. برای اجرای مثال می توانید کد مثال را در یک برنامه ویرایشگر متن تایپ یا کپی کرده و سپس با پسوند html ذخیره کنید. سپس فایل را اجرا کنید. در اینجا یک نمونه از برنامه های جاوا اسکریپت آمده است که تاریخ و ساعت سیستم را اعلان می کند.

اموزش جاوا اسکریپت

یادگیری با مثال خیلی بهتر از یادگیری حفظی است. بنابراین سعی کنید مثال ها را اجرا کنید و با توجه به زمینه ای که در html و CSS دارید، تغییراتی در برنامه مثال ایجاد کرده و با آن بازی کنید، تا مهارت تلفیق زبان های سه گانه و بنویسی را فراگرفته و تقویت کنید. برای مثال، در مثال قبلی متن نمایش ساعت را دو برابر کرده و به رنگ قرمز نمایش می دهیم.

آموزش جاوا اسکریپت -کد 2

بهرحال جاوا اسکریپت یکی از سه زبان وب نویسی است که هر برنامه نویس و سازنده سایت باید بداند. این سه زبان عبارتند از:

1- HTML که محتوای صفحات وب را تعیین می کند.

2- CSS که ظاهر و چیدمان صفحات وب را مشخص می کند.

3- JavaScript که به صفحات وب رفتار می بخشد و رفتار آنها را تعیین می کند.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد دامین thez.ir برای ثبت سفارش می شوید. اما این دامین  مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com