ورود کاربر

جدول مورد نظر خود را در پنجره نمایشگر خروجی برنامه با دو کلیک به حالت فعال در آورید. اشیاء فعال در پنجره نمایشگر دارای یک کادر خط چین می باشند (شکل زیر):

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

در بیشتر موارد، نمایش برچسب و مقدار متغیر کاری موثرتر از نمایش اسم یا مقدار واقعی داده است. هرچند ممکن است گاهی بخواهید هر دو را نمایش دهید.

- از نوار منو، گزینه Edit و زیر منوی Options… را انتخاب کنید. - برگه Output Label را انتخاب کنید (شکل زیر)

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

در اینجا می توانید تنظیمات مختلفی را برای پانل های Outline و Variable انتخاب کنید.

- در گروه برچسب جداول، Name را از لیست کشویی Labels انتخاب کنید تا اسامی متغیرها بجای برچسب ها نمایش داده شود.

- سپس Values را از لیست کشویی Labels برای متغیر انتخاب کنید تا بجای برچسب مقدار داده ها نشان داده شود. حال جدول به شکل زیر در می آید

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com