ورود کاربر

تنظیمات اولیه نمایش خروجی شامل چیدمان متن و اشیای نمایشگر است، چه اشیا به صورت پیش فرض آشکار یا مخفی باشند. برای تغییر این تنظیمات از نوار منو، گزینه Edit، زیر منوی Option را انتخاب کرده و سپس برگه Viewer را انتخاب کنید تا دیالوگ گزینه های برنامه باز شود (شکل زیر):

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

تنظیمات به صورت شی به شی اعمال می شود. برای مثال، می توانید طریقه نمایش نمودارها را بدون تغییر شیوه نمایش جداول تنظیم کنید. به سادگی شی را انتخاب کرده و تغییرات را اعمال کنید. برای اینکار:

- روی آیکون Title کلیک کنید تا تنظیمات مربوطه ظاهر شود.

- مثلاً محل قرارگیری در پنجره نمایشگر را با انتخاب گزینه Center وسط چین کنید. - در این پنجره می توانید نمایش یا مخفی شدن اشیاء را نیز مشخص کنید. اینکار را با دو کلیک بر روی آیکون مربوطه انجام دهید.

- مثلاً روی آیکون Warning دو کلیک کنید تا نمایش اخطارها در پنجره نمایشگر خروجی غیرفعال شود.

- با کلیک Ok کلیه تغییرات ذخیره شده و پنجره گزینه ها بسته می شود.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com