ورود کاربر

ثبت سفارش

زمانی که برنامه SPSS را باز می کنید، پنجره ویرایشگر داده به طور خودکار باز می شود. خانه فعال جدول ورود داده دارای حاشیه های تیره و پررنگ است، و هر داده ای که وارد شود، در این خانه قرار می گیرد. با استفاده از کلیدهای نشانگر صفحه کلید (چپ، راست، بالا، پایین) می توانید در داخل این جدول حرکت کنید یا روی خانه مورد نظر خود با ماوس کیک چپ کنید.

در جدول زیر داده های مربوط به نمونه های یک مطالعه آمده است که قرار است در ویرایشگر داده SPSS وارد شوند. برای هر بیمار ما داده های دموگرافیک (مشخصات فردی) زیر را از پرونده پزشکی آنها استخراج کرده ایم: جنس، سن، گروه خون. داده ها توسط محقق به صورت درج شده در جدول کد گذاری شده است.

کد بیمار جنس سن گروه خونی
1 1 21 2
2 2 39 1
3 2 43 1
4 1 55 1
5 1 26 4
6 1 19 4
7 2 65 2
8 2 41 2
9 1 61 3
10 1 50 1

کد گذاری جنس به صورت 1= مرد و 2 = زن و کد گذاری گروه خون بصورت 1=O و 2=A و 3=AB و 4=B است.

همانطور که می بینید داده های هر بیمار در یک سطر درج شده است . برای وارد کردن داده ها در پنجره ویرایشگر SPSS می توان به صورت ستونی و با زدن کلید Enter بین هر دو مقدار یک متغیر و یا به صورت سطری و با زدن دکمه Tab بین مقدار دو متغیر پشت سرهم عمل کرد. زمانی که متغیر اول را وارد کردید، یعنی کد بیماران، ویرایشگر داده شما باید به شکل زیر باشد:

وارد کردن داده ها در SPSS

حال نشانگر ماوس را روی خانه اول ستون دوم قرار داده و کلیک کنید و داده های ستون دوم جدول را وارد کنید و این کار را برای ستون های سوم و چهارم جدول تکرار کنید. اگر در طی وارد کردن اطلاعات اشتباهی رخ داد، می توانید برگشته و آن را تصحیح کنید. همیشه بهتر است که بعد از وارد کردن داده های خام در پنجره ویرایشگر داده برنامه، یکبار مجدد بررسی کنید و خطاهای احتمالی را تصحیح کنید.

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com