ورود کاربر

پنجره نمایشگر خروجی برنامه SPSS را باز کنید:

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

روی جدول مورد نظر خود دابل کلیک کنید تا به حالت فعال درآید و کادر خط چین دور جدول ظاهر شود. (شکل بالا). از نوار منوی برنامه گزینه Format > TableLooks… را انتخاب کنید تا دیالوگ ظاهر جدول باز شود (شکل زیر)

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

قالبی که بیشترین شباهت را به خواست شما دارد را از لیست قالب ها انتخاب کنید و سپس دکمه Edit Look … را بزنید، تا پنجره ویرایش ظاهر جدول باز شود. حال برای مشاهده گزینه های قالب بندی جدول، برگه Cell Formats را از پنجره جدید انتخاب کنید (شکل زیر)

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

حال پنجره ویژگی های جدول (Table properties) باز است. گزینه های قالب بندی شامل نام فونت، سایز، سبک و رنگ فونت است. گزینه های دیگر شامل جهت قرارگیری متن، رنگ متن و پس زمینه آن و اندازه حاشیه های جدول است.

کادر Sample در سمت راست دیالوگ پیش نمایش جدول را نشان می دهد و تغییراتی که اعمال می کنید را می توانید بلافاصله ببینید. هر بخش از جدول می تواند گزینه های قالب بندی مختلفی داشته باشد. برای مثال، شاید نخواهید عنوان جدول را تغییر دهید یا اینکه عنوان جدول و متن داخل جدول قالب بندی یکسانی نداشته باشند. برای انتخاب بخشی از جدول که خواهان ویرایش آن هستید، از لیست کشویی Area منطقه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مثلاً گزینه Data را از لیست کشویی Area انتخاب کنید. سپس رنگ جدیدی برای پس زمینه ستون های نتیجه در جدول انتخاب کنید. تغییر رنگ پس زمینه ستون های نتیجه جدول در کادر Sample در سمت راست دیالوگ ظاهر می شود (شکل زیر)

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

بعد از اعمال تغییرات مورد نظر خود، دکمه Ok را زده تا به دیالوگ TableLook… برگردید. این قالب جدید را می توانید به عنوان قالب پیش فرض کاربر در لیست قالب های از پیش تعیین شده ذخیره نمایید و برای جداول بعدی با یک کلیک انتخاب کنید. برای اینکار:

- دکمه Save As را در دیالوگ ظاهر جدول کلیک کنید.

- به پوشه هدف لیست قالب های پیش فرض بروید و نامی برای قالب جدید خود انتخاب کنید.

- دکمه Save را کلیک کنید.

- دکمه Ok را کلیک کنید تا تغییرات اعمال شده و به پنجره ویرایشگر خروجی SPSS برگردید. حال پنجره خروجی تغییرات ظاهر جدول را نمایش خواهد داد (شکل زیر):

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com