ورود کاربر

قالب جدول خروجی شما بخش حیاتی از پروژه تجزیه و تحلیل آماری است، زیرا جداول مشخص، دقیق و با ظاهر معنادار برای انتقال بهتر نتایج ضروری هستند. اگر خواندن جداول سخت باشد، اطلاعات خیلی زیادی در هر جدول گنجانده شود، جدول ممکن است براحتی درک نشده و مفهوم مورد نظر را نرساند.

در پنجره نمایشگر خروجی برنامه SPSS، روی جدول مورد نظر خود کلیک کنید. سپس از نوار منوی برنامه، گزینه Format و سپس زیر منوی TableLooks… را انتخاب کنید. اینکار موجب باز شدن دیالوگ ظاهر جدول با لیستی از قالب های از پیش تعیین شده برنامه می شود. یک قالب یا استیل از لیست TableLook Files انتخاب کنید تا تغییر جدول را در کادر سمت راست دیالوگ (Sample) ببینید (شکل زیر)

پایان نامه کارشناسی ارشد - دکتری

می توانید از یکی از قالب های پیش فرض استفاده کنید و برای این کار دکمه OK را بزنید. یا می توانید تغییرات مورد نظر خود را در جدول اعمال کنید (مطلب بعدی).

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. خدمات ترجمه متون پرستار شامل ترجمه متون عمومی، ترجمه متون تخصصی، ترجمه کتاب، ترجمه مقاله در حوزه ترجمه آنلاین، ترجمه حضوری، ترجمه تلفنی؛ بویژه ترجمه فارسی به انگلیسی می باشد. ترجمه فوری و ترجمه ارزان تز را تجربه کنید و مطمئنا به همکاری ادامه خواهید داد. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. هر گونه توضیح لازم را در محل ثبت سفارش قید بفرمایید. بمناسبت افتتاح تز فعلا قیمت ها ثابت و ارزان است. از قیمت ها و کیفیت ترجمه های تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش ترجمه متون

 مژده به همکاران عزیز:

مرکز خدمات پرستار راه اندازی شد. برای ثبت سفارش نگارش پیش پروپوزال، نگارش پروپوزال، نگارش پایان نامه، تجزیه و تحلیل آماری پایان نامه، تهیه اسلاید پاورپوینت دفاع به لینک زیر مراجعه نمایید. توجه بفرمایید که پوسته و ظاهر سایت تغییر می کند، زمانیکه وارد ساب دامین thez.parastar.info برای ثبت سفارش می شوید. اما این ساب دامین همانطور که از نامش پیداست مربوط به وبگاه پرستار است و تحت مسئولیت وبگاه پرستار عمل می کند. فقط کافی است ثبت نام کرده و پنل کاربری خود را فعال کنید. از قیمت ها و کیفیت کار تز شگفت زده خواهید شد.

ثبت سفارش پروپوزال و پایان نامه

بالای صفحه
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com